Reklamy pište kam chcete !!!

Pište komenty..Vždyt víte jak to potěší !!!
Máš dotaz ?? ZEPTEJ SE

Co tu máme ZLEPŠIT ??

Adminky tohoto blogu:

Magie 9 let
Maky 11 let

Povinně kliknout:


Přihláška do VGS

18. října 2009 v 15:53 | Magdises
Rozhodla jsem se že tu udělám VGS...!Výtvory vám budu hodnotit já a bude to maximálně dest bodů.Nebude to na vypadávání ale vyhraje ten kdo bude mít na konci nejvíc bodů!Bude to mít 5 nebo 6 kol...Prosím přihlašujte se a žačnu až vás tu bude nejméně pět...Pošlete mi svoje výtvory na e-mail magdise@seznam.cz do 1.listopadu 2009!Takže:

1.Přezdívka?
2.Blog?
3.Jaké máš zkušenosti s grafikou?
4.Co Ti z grafiky jde?
5.Co Ti z grafiky nejde?

První úkol je-Vycolorizujte mi jeden z těchto obrázků:(můžete si klidně změnit velikost):


http://www.cineybso.com/fotos%20cine/shrek%202.jpg

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alík Alík | 18. října 2009 v 16:31 | Reagovat

1.Přezdívka?-Alík
2.Blog?-Avrilka-alik.blog.cz
3.Jaké máš zkušenosti s grafikou?-Normální
4.Co Ti z grafiky jde?-No docela hodně věcí
5.Co Ti z grafiky nejde?-Ořezávát

2 MaRkÉthKa-SBééé! MaRkÉthKa-SBééé! | Web | 19. října 2009 v 14:55 | Reagovat

---------♥LOVE♥----------------♥LOVE
------♥LOVE♥LOVE♥------♥LOVE♥LOVE♥
----♥LOVE♥LOVE♥LO---VE♥LOVE♥LOVE♥
------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE
--------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LO
----------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥
------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOV
--------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥L
----------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE
------------------♥LOVE♥LOVE♥LO
--------------------♥LOVE♥LOVE♥
----------------------♥LOVE♥LOV
------------------------♥LOVE♥L
-------------------------♥LOVE
---------------------------♥LO  

srdíčková manie?Ano .. Miluješ někoho?

A chceš aby ti tvůj idol nebo láska zavolala do 1 hodiny? Tak to pošly aspon 10 lidem za 30 minut a tvá láska idol ti zavolá...Pápko

3 magdises magdises | Web | 21. října 2009 v 13:35 | Reagovat

přihlašujte se dál!!!

4 magdises magdises | 22. října 2009 v 17:18 | Reagovat

Staroměstské náměstí je srdcem Starého Města, které bylo původně malou osadou s trhem na tzv. Židovském ostrově. Nacházelo se zde nejstarší tržiště. Staroměstské náměstí se postupem doby stalo středem celého podhradí. Vedla jím významná komunikace, jež ústila do celního dvora, Ungeltu. Náměstí je lemováno mnoha zajímavými stavbami historické a architektonické hodnoty. Snad nejznámější je Staroměstská radnice s orlojem, Týnský chrám, dům U Kamenného zvonu, palác Kinských, chrám sv. Mikuláše, dům U Minuty a další. V centru náměstí je kruhové sousoší představující Jana Husa. Autorem díla je sochař L. Šaloun. Náměstí bylo v historii českého národa svědkem mnoha pohnutých momentů, vzpomeňme například na popravu českých pánů roku 1621 po Bitvě na Bílé hoře. Dnes je náměstí plné ruchu a v době Adventu a před Velikonocemi také různých stánků a atrakcí. Při některých příležitostech se zde konají koncerty pod širým nebem.

PS nevšímejte si toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Staroměstská radnice byla založena v roce 1338. V přízemí radnice naleznete turistické informace a sál vyzdobený alegoriemi města Prahy. Dominantou radnice je orloj, hodinový stroj z počátku 15. století. Každou hodinu se pod věží shromažďují turisté, aby shlédli v oknech její horní části "průvod" dvanácti apoštolů a podívali se na kostlivce, jež odměřuje čas. Nakonec jim kohout svým zakokrháním oznámí konec podívané. V dolní části věže se nachází dvanáct medailonů se znaky zvěrokruhu vytvořených Josefem Mánesem. Dnes jsou na jejich místě kopie.

Odbíjení Orloje můžete naslouchat každou hodinu, pokud se ubytujete v The Iron Gate Hotel and Suites *****, Praha, který se nalézá takřka pár kroků od Staroměstské radnice. A z oken Grand Hotel Praha ****, Praha se budete moci na proslulé astronomické hodiny i dívat.

Kostel Panny Marie před Týnem
Kostel Panny Marie před Týnem

Kostel Panny Marie před Týnem

Jde o hlavní kostel Starého Města vybudovaný v 15. stol. v gotickém slohu. Jeho interiér je barokní. V chrámu leží pochován známý astronom a hvězdář Rudolfa II. Tycho de Brahe.

Dům u Kamenného zvonu
Dům u Kamenného zvonu

Dům u Kamenného zvonu

Vedle paláce Kinských se nachází krásný gotický dům U Kamenného zvonu. Je to jeden z nejnádhernějších středověkých domů, původně románský, později přestavěn v gotickém slohu. Tento dům byl sídlem české královny Richenzy, manželky Václava II. Na vnějším rohu si můžete všimnout domovního znamení, kamenného zvonu. V domě je dnes galerie a malá knihovna, zaměřená především na knihy o umění a přístupná veřejnosti. Vzniklo ve 12. století a bylo svědkem mnoha historických událostí. Vedle Staroměstské radnice a chrámu Matky Boží před Týnem je dominantou náměstí barokní kostel sv. Mikuláše architekta Dienzenhofera, rokokový palác Kinských, kde je dnes umístěna grafická sbírka Národní galerie, Dům U Kamenného zvonu - gotický městský palác ze 14. století, dnes koncertní a výstavní prostor Galerie hl. m. Prahy a pomník Mistra Jana Husa od Ladislava Šalouna. V dlažbě náměstí je vyznačeno místo popravy 27 českých pánů... více informací

5 paja paja | Web | 10. listopadu 2009 v 15:56 | Reagovat

1 paja
2 klik na web
3 celkem dobry
4 desse
5 colorizace

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama